Isadepäeval joonistame ruumiliselt

KOHAD ON TÄIS! Laupäeval, 11. novembril kell 12-13.30 on Rotermanni soolalaos isadepäeva töötuba – 3D joonistamine: fantaasiategelased ja konstruktsioonid

Töötuppa ootame lapsevanemat koos lapse ja/või lastega, et üheskoos joonistused ruumiliseks muuta.

3D-joonistamiseks kasutame 3Doodler Start 3D-pliiatseid, mis sulatavad esialgu plastiliini meenutava plastikniidi, mis hangub u. 8 sekundiga, säilitades talle antud kuju. Hangumise ajal saab pehmet plastikut modelleerida, liita või ühtlaseks siluda. 3Doodler Start 3D-pliiatsid on sertifitseeritud mänguasjad, mis sobivad õppevahendiks arendamaks loogikat, loovust, ruumilist mõtlemist, planeerimist ja käteosavust – need on ühed parimad MATIK õppevahendid. MATIK (inglise keeles STEAM) tähistab viiel valdkonnal tuginevat praktilise kallakuga õpet ehk matemaatika, teaduse, tehnoloogia, inseneeria ning kunstide edukat ühendamist.

Kasutatav täiteplastik on unikaalne – mittetoksiline, madalal temperatuuril (60°C) sulav ohutu, toiduainetööstuse jääkidest valmistatud materjal, mis kõduneb mullas või kompostis bakterite toimel 45-60 päeva jooksul.

3D-joonistamine on haarav ja lõbus tegevus igas vanuses ja ühistöös saab ka keerukamaid projekte ette võtta ning mõnusalt koos aega veeta.

Hind: 35€ vanem+laps. Sama vanemaga tulevale teisele lapsele hind 10€.

Rühma suurus on kuni kümme last.

Eelregistreerumine: isadepäeva 3D joonistamise töötuppa.

Lisainfo: haridus@arhitektuurimuuseum.ee