Joonistame jõuluks hoopis 3D kuused ja muud kaunistused! JÄÄB ÄRA!

Kahjuks jääb praegusel haiguste ajal töötuba ära!

Laupäeval, 9. detsembril kell 11-12.30 toimuvasse 3D joonistamise töötuppa ootame lapsevanemat koos lapse ja/või lastega, et üheskoos joonistused ruumiliseks muuta. Töötoa viib läbi ka Ringvaatest tuttav 3D joonistamise meister Heiki Palm.

3D-joonistamiseks kasutame 3Doodler Start 3D-pliiatseid, mis sulatavad esialgu plastiliini meenutava plastikniidi, mis hangub u. 8 sekundiga, säilitades talle antud kuju. Hangumise ajal saab pehmet plastikut modelleerida, liita või ühtlaseks siluda. 3Doodler Start 3D-pliiatsid on sertifitseeritud mänguasjad, mis sobivad õppevahendiks arendamaks loogikat, loovust, ruumilist mõtlemist, planeerimist ja käteosavust – need on ühed parimad MATIK õppevahendid. MATIK (inglise keeles STEAM) tähistab viiel valdkonnal tuginevat praktilise kallakuga õpet ehk matemaatika, teaduse, tehnoloogia, inseneeria ning kunstide edukat ühendamist.

Kasutatav täiteplastik on unikaalne – mittetoksiline, madalal temperatuuril (60°C) sulav ohutu, toiduainetööstuse jääkidest valmistatud materjal, mis kõduneb mullas või kompostis bakterite toimel 45-60 päeva jooksul.

3D-joonistamine on haarav ja lõbus tegevus igas vanuses ja ühistöös saab ka keerukamaid projekte ette võtta ning mõnusalt koos aega veeta.

Toimumiskoht: Rotermanni soolalao klassituba
Hind: 35€ vanem+laps. Sama vanemaga tulevale teisele lapsele hind 10€.
Rühma suurus on kuni kümme last.
Eelregistreerumine 3D joonistamise töötuppa siin:

Lisainfo: haridus@arhitektuurimuuseum.ee

  Muuseum on avatud:
  T – P 11:00 – 18:00
  E suletud

  23. veebruaril on muuseum avatud kella 15ni, 24. veebruaril suletud!

   

  Liitu meililistiga

 • Rotermanni soolaladu

  icon-youtubeicon-instagramF

  covid safe logo