Haridusprogrammid

Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogrammid on huvitav vaheldus koolitunnile. Iga programm avab oma teema meid ümbritseva keskkonna mõistmiseks. Haridusprogramm pole lihtsalt ekskursioon, vaid eeldab osalejate aktiivsust ja palju suhtlemist, samas ei eelda spetsiifilisi eelteadmisi. Enamik programme sisaldab ka praktilist ülesannet, et eelnevalt kuuldu/nähtu kinnistada. Muuseumitunid on ülesehitatud püsiekspositsioonide põhjal. Haridusprogrammid haakuvad ka õppekava üldpädevuste ning kohustuslike läbivate teemadega. Lisaks püsiprogrammidele pakume ka eriprogramme muuseumi koostatud vahelduvatele näitustele.

Meie juures saab tellida ka vene- ja ingliskeelseid haridusprogramme.

Programmide kestus on umbes 90 minutit, kuid võib olenevalt grupist natuke varieeruda. Hind ühe õpilase kohta on 4€, see sisaldab nii pedagoogitasu kui ka muuseumipiletit.

Haridusprogramme saab tellida teisipäevast reedeni, kellaaeg kokkuleppel.

NB! Lähtuvalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest peavad isikud alates 18. eluaastast esitama kohapeal kas vaktsineerimispassi, COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendi või negatiivse COVID-19 testitõendi, mis on tehtud kuni 72h enne muuseumisse saabumist. Soovitame programmides kanda maski!

Kadi Kriit (muuseumipedagoog)
Registreerimine ja lisainfo: kadi@arhitektuurimuuseum.ee
tel (+372) 625 7008